Стоматологічний сканер SNAP. Сучасна стоматологія в Сумах

Для чого потрібен сканер обличчя SNAP?

За допомогою сканера протезування зубів виходить на новий рівень.

Сканер використовують для сканування обличчя пацієнта та відтворення його в форматі 3D. Сканування відбувається максимально комфортно для пацієнта поки той сидить на стільці. Сам сканер маленький (вага всього 70 грамів) і кріпиться до планшету, працювати ним достатньо легко, а отримати 3D дані обличчя можна вже за 15 секунд після сканування.

Використання сканера обличчя SNAP дає можливість построїти середню лінію обличчя та лінію посмішки. Беручі до уваги ці дані зубний технік значно зменшує ймовірність перероблювання складних моделей. Особливо це стосується роботи з моделями передньої групи зубів, де дуже важлива естетична сторона.

3D модель дає змогу техніку встановити окклюзивну площину. Тобто при виготовленні протезу зубний технік має можливість з точністю визначити площину змикання зубів пацієнта. Особливо це важливо в випадках відсутності зубів, коли це зробити доволі складно. Іншими словами змикання зубів пацієнта з майбутнім протезуванням буде максимально правильним.

Невід’ємною перевагою застосування сканера SNAP є можливість моделювання майбутньої реставрації з урахуванням типу обличчя. Іншими словами, протез виготовляється так, щоб він пасував пацієнту.

Протезування за допомогою сканера обличчя SNAP в Сумах проводять спеціалісти клініки Brilliant Smile. Записатись на консультацію можна за телефоном +380661968793.